Menü
Your Cart

HAKKIMIZDA


COTEST alanında tecrübeli teknik kadrosu ile kalite danışmanlık,test hizmetleri ve test cihazları üretimi alanında faaliyet yapmaktadır. Bu faaliyetini sunarken standartlara uygun müşteri beklentilerine hızlı ve ekonomik çözümleri sunmaktadır. Cotest, test cihazları üretiminde geniş bir yelpazeye sahip olup yerli üretime önem vermektedir. Bu amaçla zaman içinde üretmiş olduğu cihazları geliştirmekte ve yeni cihazlar üretimine eklemektedir.Söz konusu bu özelliklerin dışında COTEST i diğer firmalardan ayıran en önemli özellik aşağıdaki hizmetleri aynı anda tek elden temin edebilir olmasıdır.


Bunlar; 

1.İlgili standart hakkında bilgi

2.İlgili standartlara göre laboratuvar cihaz ve aparatlarının tesbiti ve tek elden temini.

3.Laboratuar kurulması sonrası ilgili teknik elamana uygulamalı ve teorik eğitim verilmesi

4.Laboratuar sistemini, kalite sistemi ile entegre halinde yapabilirlik.( zıt ,çelişkili durumlar oluşmaması.)

5.Test cihazlarının birinci elden, üretici, eğitici, standartlara ve dokümantasyon yapısına hakim firmadan alınmasının yarattığı özel,ekonomik,hızlı çalışma yeteneği.

6.Teknik elamanlarımızın ürün belgelendirme kriteri konusundaki tecrübesiyle denetim öncesi altyapıyı kurma ve tetkik etme yeteneği,eksikleri giderme faaliyetleri.

7.Standartlara ve/veya şartnamelere göre üretilmesi amaçlanan ürünlerin test sonrası standart değerleri taşımaması halinde teknik çalışma ile bu sorunun giderilmesine yönelik çalışma yapabilme. 

8.Alanında 700 den fazla proje bitirmenin verdiği tecrübe ve işletme / standart şartlarına uygun uygulanabilir dokümantasyon yapılması.

9.TESTCO markasıyla kendi işletmesinde ürün testleri yapabilme(akreditasyon çalışması devam ediyor).

COTEST aşağıda belirtilen konularda faaliyet yapmaktadır.

Test Cihazları (100 DEN FAZLA ÇEŞİTTE YERLI ÜRETİM)

*Laboratuvar Kurulması( GENEL OLARAK Kablo,Aydınlatma armatürü,Trafo,Redresör,Kaynak *Makinaları,Pano,Kablo Kanalları,Fiş,Priz,Elektrikli Ev Aletleri,Ek Mazemeleri V.B)

*Uygulamalı ve Teorik Laboratuvar Eğitimi

*Teknik Eğitim

*Kalite Danışmanlık (ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001)

*Ürün Belgelendirme Danışmanlığı (TSE, TSEK, VDE, LOYD, TİP ONAY vb.)

*Özel Test Cihazları Üretimi

*Laboratuvar dokumantasyonu

*Rutin test cihazı(AYDINLATMA ,FİŞ/PRİZ,MOTOR/FAN,ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ ve DİĞER)